Esenyurt Kolan Tıp Merkezi

Esenyurt Kolan Tıp Merkezi olarak temel prensip, doğru tanı ve tedavi yöntemleriyle hastalarımıza daha iyi ve güvenilir hizmet sunmaktır. Tıp Merkezimizde seçin hekim kadrosu ve sağlık ekibiyle hasta memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

7/24 hizmet veren Acil Servis ile beraber, Ağız ve Diş Sağlığı, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında poliklinik hizmeti verilmektedir.

Esenyurt merkezinde, kolay ulaşılabilir olan merkezimiz pozitif enerjisiyle ve güler yüzlü kadrosuyla her daim hizmetinizdedir.

Esenyurt Kolan Tıp Merkezi Nerede?

Çağrı Merkezi : 444 1 443

  • Atatürk Mahallesi Atatürk Caddesi No:44 Kıraç / Esenyurt / İSTANBUL

  • 0212 689 12 12 - 0212 689 48 48

  • 0212 689 79 00

Basarili
Basariyla tamamlandi
Uyari
Bir uyari ile karsilasildi.
Hata
Bir hata ile karsilasildi.

Duis aliquet egestas purus in blandit. Curabitur vulputate, ligula lacinia scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu. Class aptent taciti sociosqu ad litora ade torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos.

Sed molestie augue sit amet leo consequat posuere. Vestibul ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere ile cubilia Curae; Proin vel ante a orci tempus eleifend ut.