Sağlıklı Yarınlarınızın Güvencesi

Yoğum  Bakım Üniteleri

Yoğum Bakım Üniteleri

  • Genel yoğun bakım
  • Kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım
  • Yeni doğan yoğun bakım
  • Koroner yoğun bakım

Yeni Doğan Yoğun Bakım

Kolan Hospital Group Yeni doğan Yoğun bakım ünitesi küçük bebeklere ve ailelere ileri düzeyde bakım vermek için tüm doğumlarda ve doğum sonrası bakımda en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktadır.

Ünitemizin kadrosunda, yeni doğan yoğun bakım uzmanı, konusunda deneyimli hemşire ekibi ve emzirme danışmanımız yer almaktadır. Ekibimiz diğer bilim dalları ile birilikte bebeklerimiz için gerekli olan tüm medikal ve cerrahi hizmetleri 24 saat eksiksiz sunmaktadır. Yoğun bakım ihtiyacı olan bebeklerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edinen hastanemiz İleri teKnoloji ile donatılmış yeni doğan yoğun bakım ünitesi ve doğum odaları ile birlikte siz ve bebeğiniz için doğum ve doğum sonrası bakımda ülke standartlarını yükseltmeyi amaç edinmiştir.

Ünitemizde, bebeklerimiz için gerekli olan tüm tedaviler en hızlı şekilde yapılmakta, ailelerimiz tedavi sürecinin her aşamasında bilgilendirilmektedir.

Kolan Hospital Group olarak amacımız bebeklerimiz için gerekli olan tüm medikal ve cerrahi tedavileri 24 saat sunmak, Tıbbi hizmetlerimizi en son literatürler eşliğinde sürekli geliştirmek, ailelerimize gerekli bilgi ve eğitimi eksiksiz sunmaktır.

Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi

24 saat boyunca uzman doktor kontrolünde deneyimli hemşire ve personel kadrosuyla hizmet veren ünitemizde Dahiliye, cerrahi ve koroner yoğun bakım hastalarımıza son teknoloji cihazla hizmet sağlanabilmektedir.

BÖLÜMLERİMİZ

ANLAŞMALI
KURUMLAR

BÖLÜMLERİMİZ

BÖLÜMLERİMİZ

Hastanelerimizdeki bölümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümler