Sağlıklı Yarınlarınızın Güvencesi

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Doğum Ünitesi uzman doktorlarımızla, her türlü kadın hastalığının teşhis ve tedavisinin yanında, sağlıklı bir gebelik süreci geçirmek ve sağlıklı bir bebeğe sahip olmak için; hastalarımıza gebelik takibi, gebe eğitimi, kısırlık tedavi yöntemleri gibi konularda uzman hekimlerimiz yardımcı olabilmektedir.

Ayrıca hastanemizde, rahim ağzı kanserinin erken teşhisi için yapılan smear testi gibi tetkiklerle birlikte menopoz öncesi ve sonrası tedavileri de uygulanmaktadır. Laparoskopik ameliyatların yanında histereskopi, kolposkopi ve kardiotokografi işlemleri de 24 saat uzman hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilerek her türlü hizmet sunulmaktadır. Normal Doğum, ağrısız doğum (epidural), sezeryan doğum operasyonları yapılmaktadır.

 

KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM ALT BRANŞLARI

  • Yüksek Riskli Gebelik (Perinatoloji)

Perinatoloji Sorunlu gebeliklerin belirlenmesi, tanı ve tedavisini yerine getiren bir uzmanlık dalıdır. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doktorların ek olarak en az 3 yıl süre ile bu konuda yan dal uzmanlık eğitimi alması gerekmektedir. Perinatoloji bölümümüz Büyükçekmece Kolan Hospital' de Opr. Dr. Altan CEBECİ ile hizmet vermektedir.

BÖLÜMLERİMİZ

ANLAŞMALI
KURUMLAR

BÖLÜMLERİMİZ

BÖLÜMLERİMİZ

Hastanelerimizdeki bölümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümler