Sağlıklı Yarınlarınızın Güvencesi

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Kolan Hospital Grup Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği çocuklara özel olarak tasarlanmış renkli poliklinik odaları, bekleme salonu ve oyun alanı ile çocuklarımıza hizmet vermektedir.

Kolan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü, deneyimli uzmanlardan oluşan kadrosuyla, çocuklar için özel tasarlanmış ve ileri teknoloji ile donatılmış poliklinik, yataklı servis ve yoğun bakım alanlarında, tanı ve tedaviye yönelik her türlü hizmeti vermektedir.

Çocuk Sağlığı Ünitemiz, sağlıklı bir nesil yetişmesi ve sağlığı bozulan çocukların en kısa sürede, en doğru şekilde sağlıklarına kavuşturmak için uğraş verir. Bölümde, Intrauterin (anne karnındaki) hayattan itibaren izlenmeye başlanan bebekler, doğum sonrası mental-motor gelişim, beslenme, aşı ve koruyucu hekimlik programları ile takip edilmektedir. Ünitemizde çocukların doğru beslenmeleri, büyümeleri, gelişmeleri, aşılama programları, tüm rutin çocukluk çağı hastalıkları, çocukluk çağı alerjileri takip edilmektedir. En gelişmiş sistem ve cihazlarla donatılmış yeni doğan bakım ünitelerimiz bulunmaktadır. Sadece çocuk poliklinikleri değil, çocuk cerrahisi kliniklerinin de ihtiyaç duyabileceği her türlü tıbbi, teknik alt yapıyı içeren bu ünitelerde özellikle yeni doğan yoğun bakımı konusunda deneyimli uzman hekim ve hemşire kadrosu ile 24 saat hizmet vermekteyiz.

BÖLÜMLERİMİZ

ANLAŞMALI
KURUMLAR

BÖLÜMLERİMİZ

BÖLÜMLERİMİZ

Hastanelerimizdeki bölümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bölümler